تولید

تیزر رئال

تیزرهای تبلیغاتی رئال که معمولا در آنها، محصول را به صورت های مختلف من جمله اینكه از كالاهای مورد نظر در دكور های مختلف و فضای مناسب از زوایای متفاوت تصویربرداری خواهد شد. توضیحات لازم با صدای گوینده پخش شده و اطلاعات مختلف نظیر جملات كلیدی ، لوگو ، اطلاعات تماس و غیره همزمان به صورت موشن گرافیک  با جذابیت بالا به نمایش در خواهد آمد. فضایی كلاسیك و زیبا جهت معرفی تنوع كالایی. این مدل با توجه به قابلیت به تصویر كشیدن محصولات مختلف در فضاها و زوایای مختلف هم كاربرد معرفی كالا و هم معرفی برند را دارد. در تیزر های این مجموعه از مدل استفاده نمی شود.

از آنجایی که در تهیه و تولید تیزرهای تبلیغاتی سرمایه و وقت زیادی هزینه می شود ،لذا باید با بهره گیری از تکنیکها و روشهای مختلف تیزرهایی طراحی و تولید کرد که از بالاترین سطح اثربخشی برخوردار باشند. ساخت تیزر تبلیغاتی شامل سه مرحله اصلی پیش از تولید، تولید و پس از تولید است. تهیه سناریو یا فیلم نامه، انتخاب بازیگران، فیلمبرداری، صداگذاری، تدوین و …از جمله اقداماتی است که در تولید یک تیزر انجام می شوند.
استراتژی، نوآوری و اجرا سه فاکتور اساسی در موفقیت یک تیزر به شمار می آیند. تیزرهای موفق از نظر اتخاذ استراتژی بی نقص‌اند.

موشن گرافی

انیمیشن یک رسانه پویایی می باشد که در آن تصاویر یا اشیاء دستکاری می شوند تا به عنوان تصاویر متحرک ظاهر شوند. در انیمیشن سنتی، تصاویر بر روی ورق های سلولوئید شفاف به صورت کشیده شده و یا نقاشی شده اند تا عکس گرفته شوند و بر روی فیلم نمایش داده شوند. امروزه اکثر انیمیشن ها با تصاویر گرافیکی (CGI) ساخته می شوند.
انیمیشن ها به دو دسته دو بعدی و سه بعدی تقسیم می شوند.به طور معمول، اثر انیمیشن با یک دنباله سریع از تصاویر متوالی که حداقل از یکدیگر متفاوت است، به دست می آید. 
به غیر از فیلم های کوتاه، فیلم های سینمایی، GIF های متحرک و دیگر رسانه های اختصاص یافته به تصاویر متحرک در صفحه نمایش، انیمیشن نیز به شدت برای بازی های ویدئویی، گرافیک حرکت ، جلوه های ویژه و همچنین در صنعت تبلیغات به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

انیمیشن

انیمیشن نام تکنیکی است که در آن هر فریم فیلم به صورت انفرادی چه به صورت یک گرافیک کامپیوتری یا عکاسی از یک تصویر و یا ایجاد تغییرات مکرر کوچک در یک واحد مدل تولید و سپس فیلم‌برداری نتیجه توسط یک دوربین مخصوص انجام می‌پذیرد.

کلاژ عکس

تکه‌چسبانی یا کُلاژ نام تکنیکی در هنرهای تجسمی و نیز نام اثر هنریِ ساخته شده به وسیلۀ این تکنیک است. در این روش مواد و چیزهای گوناگونی مانند تکه‌های روزنامه، کاغذهای رنگی، مقوا، پارچه، عکس، اشیای دورریختنی و جز اینها را بر روی یک سطح صاف مانند بوم، تخته یا مقوا می‌چسبانند تا یک ترکیب جدید به وجود آورند. گاهی نیز با طراحی یا نقاشی آن را تکمیل می‌کنند.تکنیک چسباندن عکس یا تکه‌های عکس برای ایجاد یک ترکیب جدید فوتوکلاژ یا فوتومونتاژ نامیده می‌شود.

© کپی رایت - شرکت تبلیغاتی رایمند | تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت تبلیغاتی رایمند می باشد.